Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szedhetek egyszerre antidepres...

Szedhetek egyszerre antidepresszánst és B6 vitamin ?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy a B6 vitamin növeli a szerotonin szintet .


"Mivel a B6-vitamin növeli a szerotoninszintet, hasonlóan működik, mint a vényköteles antidepresszánsok. Ezen kívül számos hormon termelésében vesz részt, aminek köszönhetően segíti az olyan hangulatingadozások szabályozását, amelyek a depresszió és számos szorongásos megbetegedések esetén jellemzőek."



febr. 26. 12:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Meg még az lenne a kérdésem hogy napi hány mg szedhető belőle ?

Van ahol 2 - őt olvastam , de amiket néztem 20 mg - osak , az nem sok ?

febr. 26. 12:45
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem okoz szerotonin szindrómát ?
febr. 26. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
ne olvass wikipediat amibe hulyeseget irnak. Sokan szednek egyszerre ketto antidepresszanst magas dozisban pl a "CRF" megoldas a szakteruleten ami mirtazapine 45mg + duloxetine 90mg. Holott errol is irja a wikipedia hogy serotonin syndrome oh baby yeah meg minden. En meg most pakoltam le mult heten hetforol keddre xanax 2mg-ot es semmi bajom. Kesz. B6 vitamintol annyi bajod lesz, hogy kevesebb locitromot fogsz latni az utcan.
febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze! Én B komplexet szedtem, együtt antidepivel, mikor anorexiás voltam.
febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!