Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns meg hangulatst...

Krisz92 kérdése:

Antidepresszáns meg hangulatstabilizáló mellet szedhetek magnéziumot vagy krómot?

Figyelt kérdés
valamelyik gyógyszer miatt levernek érzem magam azért kérdem

2019. aug. 26. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezek csak nyomelemek, nem okozol kárt, ha szeded.
2019. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szóval nem üti egymást a gyogyszerel?
2019. aug. 26. 18:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, bár én inkább az Omega 3-6-ot javasolnám, halolaj, és nagyon jó az agynak. Levert pedig lehetsz a depressziótól és/vagy a melegtől is.
2019. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én nem csak magnéziumot meg kromot szednék, hanem multivitamint, amiben van omega 3-6 ahogy az elözö hozzászóló is írta, hogy jót tesz. A B6 vitamin alapból szükséges a magnézium felszívódásához. B12 segíti az étvágyat, több energiád lesz, de másra is nagyon jó, Q10 töl is energikusabb leszel, E és C vitamin szükséges a Q10 hez hogy hatékony legyen. D vitamin alapból kell hogy kiegyensúlyozott legyél, Illetve más ásványi anyagok és vitaminok is szükségesek, pláne nyáron, amikor kiizzadod a vízzel együtt..


Szóval multit szednék inkább. Nem ütközik a gyógyszerrel.


Emellett nem árt ha rákényszerited magad egy megszokott alvás ébrenlét ciklusra, végzel néha kardio edzést, lehetöleg ha még süt a nap de nincs már nagy UV kijársz az utcára sokat.

Minden nap szentelj legalább fél órát arra, hogy nyugodt légy, csukott szemmel kellemes zenehallgatás vagy bármi.

Ez mind kéne.

2019. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Antidepivel nagyon vigyázz. Lsd PSSD szindróma. Nekem a cipralex konkrétan tönkrette az életem. PATKÁNYMÉREG!
2019. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Multit meg felejtsd el! Olvass róluk el néhány hosszabb tanulmányt valamelyik neves orvosi szakfolyóiratban! Bár ezek többnyire csak angolul elérhetőek. A vitaminokat, nyomelemeket az egészséges táplálkozással kell bevinni a szervezetbe, nem ezekkel a szarokkal. Mondja ezt egy ex benzofüggő.
2019. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
csak az a baj b vitamin hizlal
2019. aug. 26. 19:19
 8/14 anonim ***** válasza:

Valamelyast hízlal valóban, az ssri meg az snri viszont lehet, hogy örökre tönkreteszi a szexuális életedet.


És lehet lepontozni, én átéltem, belőlem 40 évesen a tapasztalat beszél. Kérlek higgy nekem!

2019. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Igen, a multivitamint meg a sportot, friss levegőt, meditációt felejtsd el, mert a "ex benzofüggö" már kiokositotta magát interneten. :))


Én is szedtem antidepresszánst 2x is, két különböző típust, illetve "benzót" is. Profi szakemberre bíztam magam és fura se nem tette tönkre az életem, se nem lettem függö. Egyszerüen csak sikerült vele átvészelni valamit, amit ezek nélkül már nem bírtam elviselni.

2019. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

#8 miböl gondolod, hogy az tett tönkre, nem a "benzofüggöséged"?

Alapból mi a francért szedi valaki ezeket a szarokat máshogy, mint ahogy az orvos mondja? Miért nem keres más szakembert valaki, ha rossznak ítéli a dolgokat?


Tapasztalatból mondom, ha egy jo szakember segítségével együttmüködöen végig csinálod, se nem függö nem leszel, se pedig tönkre nem teszed magad. Engem az tett majdnem tönkre, hogy a sok barom folyton lebeszélt a saját baromsága miatt hogy bármit is szedjek és végül úgy eldurvult gyógyszer nélkül az állapotom, hogy kórházba kerültem!!!!


Szóval engedd meg nekem, hogy a SZAKEMBERNEK HIGYJEK!! És ezt tanácsoljam mindenkinek az internetes szakértés és öngyógyszerezés helyett.

2019. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!