Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat az alhasam?...

Mitől fájhat az alhasam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hétvége óta tart ez az egész.

Az az igazság hogy hétvégén nem tudtam elmenni nagywc-re, mert nem volt rá alkalmam. Szombat délutánra már meg is fájdult a hasam miatta. Akkor erőlködtem a wcn és sikerült valamennyit ürítenem. Vasárnap is ugyanez volt a helyzet, bár a hasam már csak nagyon kicsit fájt, de akkor is erőlködni kellett. Tegnap már tök jó volt minden, normálisan tudtam üríteni illetve ma is (erőlködés nélkül), de az alhasam még mindig fáj tompán, csak abból a szempontból zavar hogy fogalmam sincs mitől van ez, amikor már visszaállt a normális kerékvágásba minden. Lehet hogy attól hogy vasárnap és szombaton is erőlködnöm kellett? Értelmes válaszokat várok!

16/L



febr. 27. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Peteéréskor, illetve menstruáció előtt is előfordulhat ilyen, amire az erőlködés is rátesz egy lapáttal. Ne erőlködj kakinál, megpattanhat egy ér, előjöhet az aranyér és egyéb bajod is lehet belőle. Ha nem jön, nem az a megoldás, hogy beleroppansz, addig nyomod. Igyál sok folyadékot, egyél rostos gyümölcsöket.
febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja és amúgy még annyi hogyha leülök akkor a hasam bal oldalán 1-2 másodpercig van olyan érzés mintha valami lenne benne és így megnyomódna.

Amúgy köszönöm a választ!

febr. 27. 20:21
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy nem hiszem hogy a peteéréstől van mert az nekem nem így szokott fájni + érzem hogy ez a fájdalom meg minden a belemben van
febr. 28. 05:23
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy ma reggel székletürítésnél felerősödött az alhasi fájdalom pár másodpercre
febr. 28. 05:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta amúgy rájöttem hogy valószínűleg fel vagyok fázva
febr. 29. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!