Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki vásárolt "botanikai...

Aki vásárolt "botanikai célra" kratom port vagy kapszulát és "véletlenül" megette milyen érzést érez? Stresszoldó? Segít boldog lenni?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam etelfesteknek és botanikai célra lehet ilyet vásárolni egyenlőre .gondolom néhányan biztos véletlenül xd azt hitték eheto nekik milyen volt?
márc. 4. 07:02
 1/1 anonim válasza:
Green dragon kratommal óvatosan emberi fogyasztásra én azt mondom az elmúlt hét tanulságaként...Azt olvastam európában tilos ugye. Hát ha kicsit többet ittam meg a megengedettnél ami könnyű volt mert nem tudom kimérni rendesen akkor egész napra k.o. néha már be is rosszultam de akkor rengeteget ittam egyyben(véletlenül mert a 30ml-re azt hittem 3g) jól eltalálva egy egész napos lazulás, kb elszállás mint tramadoltól vagy a metadonhoz hasonlítanám. Kis mennyiségben elvileg megpörgetne. Egy kicsit fel is lendít, egy kicsit el is lazít. Nem egy hatalmas dolog de van aki imádja. Stresszoldónak mindenképp az. Boldognak hát...illuminál az biztos, nem mondanám egy józan állapotnak de kinek milyen. Elvileg ázsiában így dolgoznak sokan. Én azért egy komolyabb beszélgetésbe se mennék mindenképp bele így mert lehet később fognám a fejem miket beszéltem. Ma is ittam kb. egy kávés kanálnyit(elvileg az 5 g kéne legyen) olyan 11:45 felé és még most is kivagyok tőle de ez biztos más mindenkinél, meg nem is kell a maximumot belőni kipróbálásra egyből. Hát rendesen be lehet állni tőle, azért a nap folyamán többször feltűnik, hogy valami "elnyom" vagy hogy mondjam. Rendesen ópiátot érzek az egészből dehát opioid is ha jól olvastam. Szívem szerint írnék itt még vagy fél órát úgy mindenről is de így tömören ennyi. Csak azért ittam mert volt itthon. Úgy tudom könnyen rá lehet kattanni, azért nem innám ezt a hétköznapi életben melóhoz de összejövetelekre se ahogy írják róla a neten meg akkor se ha szét akarnám csapni magam és erre rátolni bármit is szerintem már sok lenne. Óvatosan a mértékkel, nekem egy kávéskanálnyi is már sok. Azt írják róla 8g a maximum de 3g az ajánlott ami feldobódást élénkséget ad. Ja és az elsőnél a 30ml-t mérve ami nem tudom hány gramm volt akkorát hánytam mint a hernyó után. Najólvan majd duma
ápr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!