Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Náthásan van úgy, hogy egész...

Náthásan van úgy, hogy egész nap a szátokon kaptok levegőt?

Figyelt kérdés
Ti mit kezdetek a helyzettel, hiszen engem nagyon zavar, de orrsprayt stb nem szeretnék használni. Emiatt olyan csaholós az egész napom.

márc. 5. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Én nem küszködök, hanem használom az orrsprayt.

Te minek kínzod magad?

márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hozzászokástól tartok
márc. 5. 17:29
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Nekem még nem náthásan is van ilyen, lehet allergia vagy nem tudom. Az orrspray nálam semmit sem ér. Befújom, néhány percig jó és újra bedugul.

Ami nekem jobban hat, az a nagyon mentolos dolgok. Rágó, cukor, esetleg van az a mentolos krém, amit a mellkasra kell kenni. Lényeg, h nagyon mentolos legyen, az kidugít mindent.

márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3 milyen krémet, stb használsz? Igen allergiára is igaz, bár most ez nem allergia.
márc. 5. 17:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Pl van a fehér vagy kék csomagos Negro cukor. A krém neve nem jut eszembe, de hasonló, mint a vietnámi balzsam, csak erősebb. Amúgy a vietnámi balzsamot is megpróbálhatod. Pici adaggal bekened az orrod alatt, tud az is segíteni.
márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy szoksz rá. Használod 1 hétig és kész, amíg tart a nátha. Utána meg nem használod. Nem hiszem, hogy jót teszel magaddal ha egész nap nem kapsz levegőt és a szádon veszed. Így nem is tudsz a munkádra figyelni. Akkor vegyél náthára olyan gyógyszert amiben van cucc orrdugulásra is, mint pl a coldrex. De ne kínozd feleslegesen magadat.
márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5 igen arra a balzsamra én is gondoltam, nem csíp egy kicsit?
márc. 5. 17:51
 8/12 A kérdező kommentje:
6 köszi, lehet az lesz, sokat kell beszélnem így orrhangom a telefonban, és valami szörnyű
márc. 5. 17:51
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem akkor csíphet ha már szét fújtad az orrodat és kipirult. Akkor csípheti. Jobb előbb valami bepathennel bekenni.

Amit krémeket ír az 5-s , mintha lett volna valami wick nevű is. Gyógyszertárban biztos tudják

márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9 oksi, ugye első fázisban ömlik az orrom, emiatt sokat fújom, majd a 2. naptól dugul
márc. 5. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!