Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Karbis (8 mg) vérnyomáscsökken...

Karbis (8 mg) vérnyomáscsökkentőre már lehet inni, ha reggel vettem be?

Figyelt kérdés

márc. 5. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Eseti gyógyszer vagy tartósan szeded?


Ha tartós akkor nem kéne bár ha nem vagy alkoholista akkor nagy bajod nem lesz. Mértékkel és alkalomszerűen ihatsz szerintem.

márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
51%
Mikor elkezdtem vérnyomáscsökkentőt szedni, én is ezt kérdeztem az orvostól. Azt mondta, tök mindegy mivel veszem be, sörrel- borral-pálinkával, egy a fontos, vegyem be a gyógyszert. Ez 15 éve volt. Azóta rendszeresen szedek csökkentőt, időnként még alkalomszerűt is ha olyan a helyzet (időjárás, stressz stb.) alkoholt is fogyasztok tisztességesen. Semmi bajom nem volt ebből soha, és nemis hallottam mástól se. Kis mennyiségben még elő is segíti a gyógyszer hatását. A másnaposság persze már más tészta...
márc. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!