Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem késő bevenni most a...

Nem késő bevenni most a vérnyomáscsökkentő gyógyszert amit már reggel be kellett volna vennem?

Figyelt kérdés
Tegnap és tegnapelőtt ráadásul egész nap nem vettem be.Ma megint elfelejtettem most jutott eszembe.40/F

2023. aug. 6. 16:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy hagyjam ki a mai napot is és majd beveszem holnap?Nem lesz abból baj?
2023. aug. 6. 16:01
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem most már ne vedd be. Túl késő van hozzá. Ma hagyd ki megint, és reggel vedd be. De ne felejtsd el!
2023. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Háromszor hagyjam ki egymas utan?Nem lesz abból baj?
2023. aug. 6. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem valószínű, mert a szervezetedben fel van töltődve egy darabig. Azért javaslok egy vérnyomás mérést természetesen. De ha most beveszed és reggel is, nem telik el annyi idő a kettő között, hogy az elegendő legyen és lehet többet ártasz magadnak, ha most beveszed. Én nem venném be, ha rólam lenne szó.
2023. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

A vérnyomáscsökkentő szerek általában 24 órás hatásúak. Most már ne vedd be, majd csak reggel.


Amennyiben rosszul érzed magad, ebben az esetben hívd fel az ügyeletet és ők segítenek, hogy bevedd vagy kimegy a mentő és ad azonnali hatású vérnyomáscsökkentőt.

2023. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van aki este is szed 1 et.Vedd be,messze van még a reggel.

Napi 1 et szedek reggel.De ennek a hatása reggelre már nagyon legyengül,ezét 1 másikból 1 felet este be kell még szedem .Ez a biztos,mondta az orvosom.

2023. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Az más ha orvos utasítására veszel be többet, mint 1 szem, de ettől másnak még nem biztos hogy javasolt.
2023. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha este nem szoktál szedni, akkor most gyorsan vedd be, nehogy nagyon felmenjen.
2023. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!