Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van, olyan nyugtató, ami nem...

Van, olyan nyugtató, ami nem káros a gondolkozásra?

Figyelt kérdés

Olyan szellemi munkát végzek, ami magas fokú koncentrációt kíván. Sajnos az életem úgy alakul, hogy átmenetileg komoly stressz ér, olyan problémák miatt, amit nem tudok megoldani, talán nem is az én feladatom lenne, de idegesít, naponta találkozok vele és nem tudok figyelni. Home office-ból dolgozok (bejárni nincs lehetőség, de az sem nagyon segítene, itthon nem zavarnak, de nem tudom kizárni a gondolatomból ezeket dolgokat). Kapkodok, ideges vagyok, nem tudok figyelni és nem haladok, sokat hibázok, nem tudom magam kialudni se.


Eddig soha semmiféle gyógyszert vagy egyéb szert nem szedtem, de most valami kell. Gondolkozok, de dohányzáson, alkoholon, vagy ha lenne olyan nyugtató, amitől tudok koncentrálni az is jó lenne, de valami megoldás kell, mielőtt kirúgnak... Addig nem akarok beszélni az orvossal, ameddig nem tudom, hogy egyáltalán létezik-e ilyen, mert nem akarok hülyét csinálni magamból.



márc. 6. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nincs

Mindegyik tompít lassít butítja az agyat amíg szeded

A phszihiátriai gyógyszereket kerülni kell ha egy mód van rá az első körben lehetőleg gyógynövényekkel érdemes próbálkozni abból is van például szemes kivitel és akkor magadnak kombinálhatod mennyi szükséges nem kell egyből maximális dózist nyomni

(Nevenprflege, Valeriana tabletta)

márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, eddig citromfű teával próbálkozom, de inkább kevesebb, mint több sikerrel
márc. 6. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a buspiron (Spitomin, Anxiron), de csak receptre.
márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A citromfű jó altató tea

Nekem a levendula aztán vitte a pálmát jó drága is 5000 forint 30 szem, na de attól aztán se ideges se stresszes se gátlásos nem leszel annyi biztos

Viszont ha gyógyszerezel ahhoz hozzászokhatsz

Csak a legvégsőbb esetben szedj gyógyszert ha már nem segít egy gyógynövény sem

márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!