Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontin 0,25 mg okozhat ilyet?

Frontin 0,25 mg okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Elalvás előtt 5 db frontint veszek be esténként kb. 5 hónapja. Napközben nagyon durván ingadozik a hangulatom. Nagyon kínzó érzés. Vagy nagyon rossz kedvem van, vagy nagyon jó. Köztes állpot nincs. Ha épp jókedvemem van minden "happy", virágok közt érzem magam, szappanbuborékokban lebegve. Ha viszton vált rosszra, akkor egyből érvágásra, akasztófára, magasból leugrásról fantáziálok, hogy semmi értelme semminek, de jó lenne már meghalni stb. stb... Ma este kipróbálom, hogy nem veszek be egy szemet sem. Szerintetek Frontin okozhat ilyet?

márc. 5. 12:51
 1/9 A kérdező kommentje:

Köztes állApot***

Jókedvem***

Viszont***

Elírtam pár dolgot, bocsi .

márc. 5. 12:53
 2/9 anonim ***** válasza:
5x0.25 mg az már elég durva mennyiség
márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én fél 0,25-öt szedek és durván ingadozik a hangulatom
márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagyis nem 0,25-nek a felét, hanem 0,5-nek, bocsi, a memóriám is hazavágta már.
márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Kamu. 5dbtol észen sem lennél.
márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Alkohol függő voltam, akkor kaptam a frontint az elvonasi tünetekre addiktológián. 5 hónapja nem iszok alkoholt, viszont most meg a frontin a sok.
márc. 5. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha 5 hónapja szeded ne csinálj olyat, hogy ma este egyet sem veszel be. Elvonási tüneteid lesznek.
márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha napközben egyet sem veszel be, akkor elalvás elő tuti, hogy felesleges a 2,5 mg.
márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, napközben nem szedem, tényleg hülyeség ez az elalvás előtti is, le is rakom fokozatosan. De szerintetek ki hat ez a nagy dózis a napközbeni hangulatra?
márc. 5. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!