Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha izgulok, csinálok valamit néha csakúgy egy hirtelen mozdulatra, egy pillanatra mintha nem kapnék levegőt,de a tüdőmmel nincs semmi gond, a szívemmel sem! Ezt azóta érzem, hogy fogamzásgátlót szedek, lehet hozzá köze? vagy ilyenkor felmegy az adrenalinom? eléggé stresszes is vagyok, vagy esetleg pszichés? Volt már valakinek ilyen? Előre is köszönöm!
2011. nov. 11. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Eléggé sokadik hason ló (:D) kérdés mostanában.

A fogamzásgátló belenyúl a hormonháztartásba. Azon keresztül eléggé változatos mellékhatásokat produkálhat.

2011. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én tettem fel csomó hasonló kérdést, mert már minden bajom van ettől a hülye fogamzásgátlótól, holnap már be sem veszem!
2011. nov. 11. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Ott meg segítettem én is, akartam is javasolni, hogy már most felejtsd el.

Le a hormonkészítményekkel! Éljen a természetes szex!

2011. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha most abbahagyom, vérezni fogok, ezzel nagy bajt csinálok?
2011. nov. 11. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy meg fog jönni. Bajt igazából nem csinálsz vele, bár az kétséges, hogy hogyan fog reagálni a szervezeted a megvonásra. Lehet erősödnek majd a tünetek egy ideig, de aztán szépen visszatér minden a normális kerékvágásba.
2011. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2011. nov. 11. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!