Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van bedugulva az orrom...

Mitől van bedugulva az orrom az egyik oldalt?

Figyelt kérdés

Reggelre mindig be van dugulva, de csak az egyik oldalt. Befújom nasivinnel, de utána elkezdek tüsszögni tőle elég durván. Nem akarom a nasivint se sokat használni, mert már kétszer rászoktam. Voltam már fül-orr gégészeten, meg röntgenen, de nem találtak semmit. Eddig nem is volt bedugulva, kb 1,5 hete kezdődött megint. Allergia vizsgálaton is voltam, de ott sem találtak semmit. Emellett még a szemem is könnyezik ugyanazon az oldalon egész nap, és ha orrot fújok, akkor telemegy váladékkal a szemem. A szemészeten is már 3x voltam, de nem segített egyik szemcsepp sem.

Ez mitől lehet? Milyen orvoshoz menjek ezután?



márc. 16. 08:40
 1/1 anonim válasza:

Nekem a Diapulmon inhalációs cseppek váltak be.Jól kitisztítja az orr

járatait és kíméli a nyálkahártyát.A váladékozást az orrban beágyazódott irritáló anyagok is okozhatják./pl.pollen,por/


[link]

márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!