Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A keloidos heg gyógyítható...

A keloidos heg gyógyítható valahogy?

Figyelt kérdés
Anyajegy eltávolítás után keloidos lett a hegem, de varratszedés után kentem hegkezelővel és gyulladáscsökkentővel, de valamekkora keloid így is lett rajta. Időnként viszket, meg irritálja a póló is, mert a hátamon van a heg és vörös a közepe. El fog ez múlni valaha vagy lehet ezt kezelni hatékonyan valamivel?
márc. 22. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel szedték le? Máshol is van keloidod?

Azért kérdezem, mert nem mindegy, hogy hajlam vagy elcseszett dolog. Nekem a combomból szedtek le valamit egyszer égetéssel és szép keloidos lett, de amúgy meg nem vagyok keloidos fajta. Egy másik orvos kimetszette, összevarrta, és most már csak annak a helyén van egy piros csík, ami idővel majd befehéredik.

Bátyámnak is volt vállán keloidos heg, azt is kimetszették és teljesen jól gyógyult be. Szóval van esély rá, hogy neked is meg tudják csinálni

márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szikével vágta ki a bőrsebész. Máshol nincs keloidom.
márc. 22. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni, ki lehet metszeni, de nincs rá semmi garancia, hogy az nem fog újra keloidos heget okozni.
márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem laparoszkopos epemutetem volt 3 vagasbol 2 keloidos. Elég csunya, de nem talaltam meg megoldast en sem.
márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!