Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A pánikbetegség gyógyítható?...

A pánikbetegség gyógyítható? Kigyógyulhatok idővel belőle?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 13:01
 1/5 anonim válasza:
21%

Teljesen soha, de nagyon nagy mértékben kezelhető. Idővel egyre jobb lesz, és csak egy nagyon kicsi fog megmaradni.

Fordulj olyan pszichológushoz akinek ez a szakterülete.

2014. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze.

Én is egy nagyon jó pszichológus és jógázás segítségével pár hónap alatt kigyógyultam a pánikbetegségből, plusz nekem egyéb, szorongásos dolgaim is voltak és abból is rendbe jöttem. Most már 1 éve nagyjából teljes életet élek, pánikbetegség és szorongások nélkül.

2014. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bár dokan meg fognak cáfolni,én saját tapasztalatom alapján írom,hogy kemény 3év megannyi halálfélelem,remeg3s,gyengeség,és a bogyók álltal kiváltottmellékhatások elszenvedése után tiszta vagyok és jól.De ehhez kellett a jövendőbelim végtelen,szeretete,biztatása,türelme.Kitartott mellettem és visszaadta az életem.Amit a gyógyszerek teljesen tönkretettek,mert egy drogoshoz hasonlo szintjére süllyesztettek!Tehát csak óvatosan velük!
2014. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, határozottan és teljesen ki lehet belőle gyógyulni, azaz véglegesen gyógyul, HA a pánikbetegség tüneti kezelése HELYETT az okokat szüntetik meg.


Ehhez a megfelelő orvosra és a megfelelő terápiára van szükség amellett, hogy neked elég erős kell legyen ahhoz a a személyiséged, hogy elbírja a terápiát.


Csak gyógyszerezéssel nem gyógyulsz meg soha.

2014. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat! :)
2014. máj. 26. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!