Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mennyire normális ilyen...

Ez mennyire normális ilyen seb esetén?

Figyelt kérdés

Megvágtam magam elég csúnyán. A körmöm környékén, az ujjbegyem viszont teljesen épp maradt. Bementünk a sürgősségire, ahol elláttak, varrni nem kellett/lehetett. Bekötötték és a kötés rajta maradt 3 napig. Majd leszedtem, betain és újra bekötöttem. Ma egy hete volt az eset, már levettem a kötést, szépen sebesedik, egy tapasz is megteszi.


Viszont az ujjbegyemmel, ha megérintek valamit, teljesen más érzés, mint korábban. Kicsit, mintha bizseregne, nehéz körülírni. Ez normális? Sérült valami ideg és így marad? Vagy csak attól van, hogy nem használtam az ujjam egy hétig, és most vissza kell még szoktatnom?


márc. 28. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ideget érhetsz el.
márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó, de ez mit jelent? Ilyen marad? Menjek vele orvoshoz, vagy felesleges, mert úgysem tudnak már mit csinálni?
márc. 28. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!