Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A jobb alkaromnàl ahogy oda...

Petra1230 kérdése:

A jobb alkaromnàl ahogy oda nyúltam érzek egy kisebb csomót így kívülről nem látszódik ! Mi lehet ez? Valakinél volt ilyen

Figyelt kérdés
márc. 31. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyirokcsomó.
márc. 31. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol lehet pontosan,faj nem fáj ...

Ciszta. Gyakran társul inhuvely gyulladassal ganglion alagut szindróma,tenisz könyök,golf könyök,tul erőltetés

márc. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem növekszik: Izomcsomó, esetleg egy elszakadt izomrost maradványa. Általában nincs jelentősége.
ápr. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lepontozás helyett inkább jártatok volna be anatómia órára. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.
ápr. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 librikus ***** válasza:
Kérdezd a háziorvost.
ápr. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt ugyan mindenki orvos, de azért inkább menj el a rendelőbe.
ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sznfctm válasza:
Simán lehet zsírcsomó is, az igazából bárhol ki tud alakulni, közvetlenül a bőr alatt, és nincs jelentősége. Doki, ultrahang, és tiszta lesz. Én még nem hallottam alkarrákról, úgyhogy sztem is kár parázni. :)
ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megoldódott belilult utána eltünt ! Nagyvalószínűsèggel csak beütöttem és nem éreztem köszönöm mindnekinek a választ
ápr. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!