Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egészségesen mikor nézettél...

Egészségesen mikor nézettél vérképet utoljára?

Figyelt kérdés
márc. 31. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha
márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavaly februárban.
márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha
márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha.
márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Semmi értelme, ha nem súlyos betegségről van szó, de még ha krónikus, akut betegen nézted se tudnak mit hozzá szólni a szakik. Utálom hogy mikor évekig minden sz@r virust benyeltem, és az összes limfocita, monocita adatom rossz volt, a fehérvérsejt számom is 4 alatt (hatarérték alatt) se mondott senki semmit, mert az orvosoknak nem is tanítják mit kezdjenek at értékekkel.

Persze a rákos ismerősöm rossz crp-jére mondták azert rossz, mert rákos.

Szóval csak egy súlyos betegség megerősítője a vérkép nekik, semmi értelme.

Max ha a viraminra, nyomelemre kapsz csillagot, mondják, szedjel vitamit, vasat, kalciumot, stb.

Nagyon tudatlan a legtöbb orvos, vagy csak nem érhető el akárki számára egy jó szakember...

Voltam egészségesen is vérvételen, akkor jó volt a fehérvérsejt szám, előtte kajáltam jo kis resztelt májat, volt is koleszterin ugrás, megtudtam legalább hogy a máj emeli a koleszterin szintet :D

Egy standuppos már egyszer kimondta, a verképben látják a reggeli hamburgert, ha nem éhgyomorra megy oda az ember. Na kb neki volt igaza :D

Egészségesen, betegen menni 1x 1x semmi érdemleges a vérkép adatokban

ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!