Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egészséges a sok alvás vagy nem?

Egészséges a sok alvás vagy nem?

Figyelt kérdés

Egyik idősebb ismerősömről van szó, 65 körüli. Lefekszik aludni délelőtt és délután is, illetve alszik este is. Nincs komolyabb betegsége, csak ilyen "lusta".

Nem káros ez a sok alvás?


márc. 23. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok gyerekkoromtól, de lustának nem mondanám magam, mert minden mindig kész van, csak utána alszok.
márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
65 évesen konkrétan teljesen mindegy. Aludjon úgy, ahogy jól esik.
márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65 éves kor alatti elhalálozást biztosan nem okoz, úgyhogy túlzottan veszélyes az nem lehet.
márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*előtti
márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem lehet hogy irigy vagy mert te még dolgozol gondolom nő vagy mosol főzől takarítasz,de majd ha 65 éves leszel majd megérted miért kell aludni,szerintem kimondottan egészséges nem csak fizikálisan hanem mentálisan is mert 65 felett az emberek töbsége már azért alszik mert addig se gondolkozik.de ez a saját véleményem.
márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy, dehogy is. Csak arra gondoltam, hogy esetleg a sok fekvés nem jó hatással van az erekre (pl fokozott trombózishajlam, ilyenek).
márc. 24. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!