Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Titeket mennyire visel meg az...

Titeket mennyire visel meg az óraállítás?

Figyelt kérdés

Szerencsére most húsvétra esett, így hétfőn lehetett pihenni ameddig jól esik, kedden nem is volt még gondom. Szerda óta viszont alig bírok felkelni. Alig várom a hétvégét.


Titeket megvisel?



ápr. 5. 07:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mostanra simán átálltam már. Az első reggel a rossz, ha időre kell kelni. Szerencsére csak 11-re mentem vasárnap valahova, ami szombaton 10 óra lett volna, azt még kibírtam nyafogás nélkül. :)))))
ápr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Kicsit sem
ápr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően elég korán kelek, így az egy óra eltolódással is bőven a legnagyobb forgalom előtt el tudom kezdeni intézni az ügyeket.


Az első nap kicsit furcsa érzetem van még, de vasárnap estére már úgy jön rám a kóma, mintha nem lett volna óraállítás, teljesen beáll a szervezetem.

ápr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak egy óra... :D Sosem viselt meg, nem is értem ezt a hisztit. Mi lenne ezekkel, ha váltott műszakban kellene melózniuk? :D
ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem hisztiztem egyáltalán, de gondoltam amúgy, hogy majd beleköt valaki. :)

Szerintem nem kötelező váltott műszakban dolgozni, szóval nem értem ezt az érvet... Aki meg ott dolgozik, gondolom megszokta.



Katasztrófa ez az oldal.

ápr. 5. 15:06
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Pedig tényleg hiszti, ilyen alapon nyaralni se menj messzebb, mert úgyis el van rontva az egész hét.
ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a tippet! :) Nem terveztem amúgy sem nyaralást, de ezzel az érvvel teljesen megerősítettél a döntésemben!


Érdekes ma beszélgettem személyesen is erről másokkal. Ők is simán beismerték, hogy megviselte őket a héten a dolog.


De amúgy ilyenkor úgy örülök, hogy a gyakori a tökéletes emberek gyűjtőhelye. Tökéletes munkahellyel, élettel, kapcsolattal, hobbikkal, családdal. Nulla problémával. És ilyenkor lehet mellé osztani az észt. :)

Ez az összes kategóriában megfigyelhető. Azt hittem az egészség kategóriába nem járnak ilyen kötekedő emberek, de sajnos tévedtem.


Pedig teljesen normális kérdésnek szántam, és tényleg elkeserítő, hogy egy ilyen dologban is leszólják az embert. :(

Pont nézegettem vissza még sok sok évvel ezelőtti kérdéseket. Ég és föld a különbség a válaszok között.

ápr. 5. 21:20
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is megvisel. Rengeteg embert szintén, ezért akarják, hogy töröljék el ezt a baromságot.

Nem tudom ebben mi a hisztizés. Falra mászok ezektől a nagyokos emberektől már itt. Más portálon meg lehetett beszélni ezt a témát hét elején és nem egyből a lehurrogás jött.

ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8: Én már beleuntam itt ebbe. Jó ideig nem jártam fel. Ezután sem fogok.

Ez a leszólás a semmiért nagyon fárasztó. Itt már nem lehet olyat írni ami az embereknek megfelelne.

ápr. 5. 21:41
 10/16 anonim ***** válasza:

Töröljék el? Vazze, ez semmi ahhoz képest például, hogy egyébként az év maradék sok száz napján folyamatosan fél 7-kor vagy éppen 5-kor kell kelni. Ezeket miért nem kell eltörölni, csak azt kell, ami amúgy egyesíti a 2 időszak előnyeit annak árán, hogy pár tápos nehezen tud felkelni pár napig, mert megvan keveredve, mint csecsemő a topless-bárban?

Akit ennyire zavar, annak azt javaslom, hogy mától törölje el ő maga, tehát ősszel ne állítsa vissza - egyszerűen csak élvezze, hogy fél évig mindenhova elég 1 órával később elmennie - és akkor tavasszal sem lesz semmi teendője.

ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!