Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Több hete fájdalmat érzek a...

Több hete fájdalmat érzek a szívemnél, milyen betegséget jelezhet?

Figyelt kérdés
Ez a fájdalom nem múlt el pár perc alatt, hanem több napig is eltartott. Aztán pár napig nem fáj, aztán megint fáj sok napot. Amikor nem fájt, csinált az orvos anyám ekg-t, azt mondta, jó. Aztán ma pedig úgy fájt a szívem, hogy minden szívverésnél belenyilalt a fájdalom. Illetve tegnap elmentem kondiba, és akkor is fájt a szívem. (Úgy èreztem a szívem, remélem valami más) Aki szakember, mit gondol erről? Milyen betegség állhat a háttérben? Beszéltem az orvosommal, aki egyben az anyukám is, ő azt mondta, hogy ez lelki eredetű, és nem szervi probléma. Kértem, hogy küldjön el egy kardiológushoz, de azt mondta, neki ez kellemetlen, mert égeti magát azzal, hogy úgy küld el, hogy semmi bajom sincs. Szerintem pedig amikor fáj valakinek a szíve már több hete, akkor el kell küldeni kardiológushoz. Sajnos az anyukám diagnosztizált borderline személyiségzavaros, úgyhogy valószínűleg ezért szarja le, hogy fáj a szívem. Szóval, ez szívprobléma vagy valami más? Amikor ver a szívem, belenyilal a fájdalom. 21/F

#orvos #Tiszafoldvar #4. Korzet
ápr. 12. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon minimális a valószínűsége, hogy a szíved lenne beteg.

Mozgásszervi eredetű a mellkasi fájdalom a leggyakrabban a te korodban.

ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kondiban mondjuk a bemelegítés hiánya, a hirtelen terhelés, a rosszul kivitelezett gyakorlat és a pörgető is tud ilyet okozni.
ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!