Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy elnyomott, ki nem beszélt...

Egy elnyomott, ki nem beszélt lelki fájdalom, hosszú távon okozhat fizikai betegségeket, egészségromlást?

Figyelt kérdés

#betegség #elnyomott érzés #fájdalmas emlék
2020. aug. 31. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Okozhat. A stressz, és ezek a pszichés dolgok sok tünetet produkálhatnak. Stressz fekély, hypertonia, ilyenek.
2020. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Amiket az előző írt, plusz okozhatja az immunrendszer gyengülését, ami autoimmun betegségekhez vezethet.
2020. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ilyenkor pszichológus segíthet? Ha annak kibeszéli az ember magát? Azaz megpróbálja kibeszélni...
2020. aug. 31. 13:28
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Én 2 évig gyötörtem magam, allergiás lettem, zavart volt a ciklusomban, stb. Végül képes voltam magamtól feldolgozni a problémáim környezetváltással és rengeteg lelki erővel. Ha valaki nem tudja feldolgozni, segíthet a pszichológus, nekem nem kellett hozzá, csak hosszú, depresszív 2 év.
2020. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Hadd kérdezzek én is: Külsőre is eltorzulhat az ember?
2020. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 mit jelent neked a torzulás? Nem fognak elesni a végtagjai, de könnyen meglátszódhatnak rajta a depresszió jelei.
2020. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös, az ember arcán sok idő után látszanak a "megkeseredettség" jelei.
2020. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, mert hallottam, hogy bizonyos dolgok szinte akár felismerhetetlenségig elcsúfíthatják az embert és példának többek között a gonoszságot, sok cigarettát, a LELKI FÁJDALMAKAT emlegették.
2020. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem gyötrődök miatta folyamatosan, legalábbis tudatosan, de borzasztóan fájdalmas, régóta bennem van, és egyszerűen képtelen vagyok róla beszélni. Azt hiszem szükségem lenne rá, hogy legalább egyszer kibeszéljem magamból. Vagy bárhogy is, de kiadjam magamból. Talán legalább kiírjam...Ez is megoldás lehet? Ha fogom magam, és csak úgy magamnak, kiírom magamból?
2020. aug. 31. 13:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz. Pontosan erre vannak, nem ítélkezhetnek es köti őket a titoktartás.
2020. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!