Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alváshoz bármilyen zajcsökkent...

Alváshoz bármilyen zajcsökkentő eszközt tudtok ajánlani? Fülbe dugós dolgok kizárva!

Figyelt kérdés
A füldugó jellegű dolgoktól sajnos fülgyulladásom lesz. Volt olyan is ami minta alapján készült és sajnos az is mindig bajt okozott. Igen, folyamatosan tisztítottam, nem igénytelenség miatt volt. Fültokot munkában használtam pár éve de az szerintem kemény az alváshoz. Nem találtam alváshoz való fültokot. Pedig az jó hatásfokú volt. Bármilyen alternatíva érdekelne. Zajos helyen lakom, nem igazán esélyes a költözés.

ápr. 12. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyedül alszol, hallgass fehér zajt, vagy hangoskönyvet.
ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az a fehér zaj?
ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utcai zajok a probléma. Viszonylag gyakori, hogy többen is jó ötletnek tartják, hogy éjjel rohadt hangosan hallgassák a zenét a kocsiban. Főleg mélynyomó hangokról van szó, közepes mennyiségű óbégatással fűszerezve.
ápr. 12. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre en kivittem az eloszobaba egy matracot. Az nem utcafront.

Zajszurest ami nem fulbedugos nem fogsz talalni.

Feherzajt vagy vizesest stb hallgathatsz hangszoron de hogy elnyomja az utcat ahoz nagyon hangosan kene

ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hangszigetelni kell a szobát.
ápr. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!