Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől jöhetett rám ez a...

Mitől jöhetett rám ez a rosszullét?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt füvet vetettem a kertben. A területet megkapáltam, sokat hajolgattam, hogy kiszedjem a gazt, 9:30-tól 12:30-ig csináltam mondhatni megállás nélkül, kisebb pár perces pihenőkkel. A végére már nagyon kimerültem, csak vonszoltam magam, nem is tudtam teljesen befejezni. Ekkor jött rám egy megmagyarázhatatlan érzés, amit még soha életemben nem éreztem. Nagyon erős hányingerem lett, levert a hideg verejték, nehéz volt menni, állni is alig bírtam, ezért leültem a földre, de az is kevés volt, pár percre muszáj volt a földre feküdnöm. Aztán bevonszoltam magam a házba, ahol megint rámjött ez a fura érzés. A hányinger miatt leültem a wc mellé, kb. 10 perc múlva lettem annyival jobban, hogy kimenjek a fürdőből. Első dolgom volt vérnyomást mérni, 119/105/102 volt. Aztán a második érték pár perc múlva lement 70-80 közé, meg kicsit a pulzusom is. Utána megebédeltem és lefeküdtem kicsit, na kb. negyed óra múlva újra visszatért az erőm annyira, hogy úgy folytattam utána a munkát, mint ha semmi bajom nem lett volna.


Megmondom őszintén, hogy nem vagyok egy ijedős ember, de ettől most kicsit beparáztam, ugyanis a közel 34 év alatt soha nem éreztem még ilyet. Amit még megjegyeznék, hogy reggel, mielőtt elkezdtem a munkát nem reggeliztem, mert nem voltam éhes, előző este se ettem csak 2 kakaóscsigát meg 1 csomag csipszet. A vércukrom esett volna le? Csak mert miután az ebédet megettem és megpihentem újra erőre kaptam. Vagy a vérnyomásom szórakozott? Az egyébként kicsit magas szokott lenni, általában 140-150 között van, néha 150-160 között, nekem ez a normális.



márc. 29. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a vércukrod lesz . Máskor reggelizz kertészkedés előtt.
márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szaz szazalek, hogy enned kellett volna, es a vercukrod lement. A munkavegzessel raadaaul jobban egetted a kaloriakat. Nagyon ijeszto, megis termeszetes. Muszaj rendszeresen enni.
márc. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi vizet iszol?
ápr. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem eleget, főleg mikor itthon vagyok, akkor hajlamosabb vagyok megfeledkezni a folyadékbevitelről.
ápr. 3. 06:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezzel kezd, 14 év felett minimum 1,6 liter (6-7 pohár) víz!
ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!