Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami megoldás a nyitott...

Valami megoldás a nyitott szájjal alvásra?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellem magam, mikor közösségben (tábor, kollégium stb) kell aludni, mert tudom, hogy kész rémálom ahogy kinézek álmomban :D

Valami megoldás a nyitott szájjal való alvás kiküszöbölésére?


2010. okt. 28. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok rá, a férjem halálra röhögi magát rajta... :D Én csak akkor szoktam, ha "jót" alszom... :) 22/L
2010. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Emiatt ne aggódj, más is hülyén néz ki alvás közben, valaki forgolódik, valaki beszél álmában, valaki horkol vagy éppen nagyon erősen szuszog. Csak a kisbabák aranyosak alvás közbe.
2010. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fül orr gégészet,nézesd meg az orrmandulád,lehet meg van nagyobbodva,fiam is ezért alszik nyitott szájjal.
2010. okt. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az orrmandula felelös erte,egy kicsit nagyobb a kelletenel,örülj hogy csak ennyi vele a problemad,es nem kell kivetetni,megmüteni.Na meg meg mindig jobb a horkolasnal.
2010. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen!a csukott száj
2010. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!