Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorongás vizsga előtt, mi a...

Szorongás vizsga előtt, mi a megoldás rá?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nagy stressz alatt igen gyakori, hogy hányingerem van, de sajnos olyan is előfordul, hogy tényleg hányok, még teljesen üres gyomorral is képes vagyok percekig öklendezni az idegességtől. Volt olyan, hogy vizsga előtt ki kellett menjek meghánytatni magam, mert éreztem ha elkezdődik kifog kelleni menni, de nem bírom ki a végéig. Az általános idegességről már felesleges is beszélni... (remeg a kezem, gombóc van a gyomromban stb...) Nagy mértékben rontja a teljesítményem, szóval kérek értelmes megoldásokat rá, és nem gúnyolódást, mert azt tényleg rohadt könnyű.
2011. szept. 1. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Most én is egy igen fontos vizsga előtt állok.

Vegyél egy nagy levegőt, ha felkészültél semmi okod az izgulásra, az izguljon aki nem tanult. Ezzel nyugtasd magad, tudok mindent, könnyű lesz az egész, és biztos hogy sikerülni fog, hogy ha tényleg felkészültél :)


Erre jobb tanácsot tényleg nem lehet adni, mint hogy folyamatosan azt mondogatod magadban amíg nem kezdődik el, hogy sikerülni fog, ez nagyon könnyű lesz a számomra, nem kell izgulnom.


Nálam legalábbis bevált, egy kicsit így is izgulok, esetleg kicsit remeg a kezem. De semmi komoly :)

2011. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendszeresen kell tanulni.
2011. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm az értelmes választ, majd kipróbálom. A másodiknak meg... most érted... azzal nem jutok beljebb, amit én is tudtam és attól, hogy rendszeresen tanulsz, még stresszelhetsz ha olyan alkat vagy... Örülj neki ha te nem ilyen vagy...
2011. szept. 1. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megbántani. Ha tanulsz rendszeresen, akkor több önbizalommal, bátrabban kellene nekimenned a megmérettetéseknek. Ha a vizsgáztató látja rajtad, hogy magabiztos vagy, szerintem sokkal könnyebben veheted az akadályokat. Ne parázz. Meglátod, sikerül. Gondolkozz pozitívan.
2011. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
probáld meg fölmondanni,engem is az menetet meg a multkor(6. vizsga volt) és teljesen megnyugottam! :)
2013. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!