Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó fáradtság már elviselh...

Állandó fáradtság már elviselhetetlen?

Figyelt kérdés

A helyzet pár hónapja áll fent. Borzalmasan álmos és fáradt vagyok állandóan. 6:30 körül kelek, pontosabban mászok ki az ágyból. Nagyjából feléledek, 8-tól 16:30ig dolgozom. Délig elvagyok, utána már alig bírok konkrétan ébren maradni. Munka után általában heti 4-5x járok sportolni, már az is csökken, mert néha csak hazaérek és már alszom is másnap reggelig. Ha elmegyek sportolni akkor letudom, hazaérek és már 8kor alszom.


25 éves lány vagyok, elvileg teljesen egészséges. A véreredményeim teljesen jó, pajzsmirigy vizsgálaton is voltam, kardiológia stb minden rendben. Jól étkezem, ahogy említettem sportolok is. Alkatom normális (175cm-63kg)

Egyszerűen már nem tudom mit tegyek, milyen orvoshoz forduljak, mit változtassak az életmódommal kapcsolatban. És úgy érzem ez egyre rosszabb lesz. Hova fordulhatok még?



máj. 23. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez ilyen tavaszi fáradtságnak tűnik, valószínű valamilyen nyomelemekből vagy/és vitaminokból hiányban szenvedsz.
máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
És valahogy így vagyok. Du-án 3kor már majd elalszok a munkahelyemen.
máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én délután 3-kor el is szoktam bóbiskolni a munkahelyemen. :)
máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!