Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kellemetlenul faj a az oldalam...

Kellemetlenul faj a az oldalam-hatam, a bordak tajekan. Inkabb a hatam fele iranyul. Mi ez? Alaphelyzetban is, de nagyobb levegovetelre illetve nyomasra meg jobban. Foleg a jobb oldalon, de kicsit a bal oldalon is.

Figyelt kérdés
Mintha fel is lennek fazva napok ota,de ilyen oldal-hat fajasom meg nem volt.Meg vagyok ijedve,mert kulfoldon vagyok raadasul.Tegnap buliztam,ittam is,de mar elotte is fajt,csak nem ennyire.Olyan erzes,mintha valami belso szerv fajna,nem izom vagy hasonlo.Meg kb.5 napig vayok az USA-ban.Nagyon aggodom,mi lehet ez!segitsetek kerlek!
2010. nov. 5. 01:42
 1/2 anonim válasza:
Epehólyagtól is lehet ilyen fájdalom...
2010. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz megmondani. De ha úgy érzed, felfáztál, elvileg a veséd is lehet, az van hasonló helyzetben, mint amit leírtál.
2010. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!