Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Használtatok már Max Pene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használtatok már Max Pene pénisznövelő gyógyszert? Csak komoly válaszokat kérek és értelmeset! Tapasztalatokat kérek és hogy valóban olyan jó e? nem mást hogy ez úgy sem jó, meg kamu az egész.

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
nem.
2011. júl. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
detto
2011. júl. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Én se használtam,remélem a válaszom hasznos volt.Felpontozol lécciii .... ? :D
2011. júl. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Mégis mi a f*szt vársz? Megmondom, miért nem fogsz soha értékelhető választ kapni. Az emberek alapvetően 4 csoportra oszthatók:


- Azok, akik nem síkhülyék, és felismerik, mekkora oltári nagy kamu ez az egész f*sznövelőtabletta-biznisz (rájuk nem vagy kíváncsi)

- Azok, akik síkhülyék, elhiszik ezt az egész kamu f*sznövelőtabletta-bizniszt, de még nem próbálták ki a 600 millió kamu f*sznövelőtabletta közül azt, amiről Te konkrétan érdeklődsz (rájuk se vagy kíváncsi)

- Azok, akik síkhülyék, elhiszik ezt az egész kamu f*sznövelőtabletta-bizniszt, és ki is próbálták a 600 millió kamu f*sznövelőtabletta közül azt, amiről Te konkrétan érdeklődsz, és persze nem vált be nekik (ők nem fognak ideírni, hiszen ki szereti beismerni, hogy síkhülye volt és lehúzták)

- Azok, akik síkhülyék, elhiszik ezt az egész kamu f*sznövelőtabletta-bizniszt, és ki is próbálták a 600 millió kamu f*sznövelőtabletta közül azt, amiről Te konkrétan érdeklődsz, és csodák csodájára be is vált nekik (na ennek a halmaznak a számossága 0)


Tehát erre a kérdésre Te soha nem fogsz értékelhető választ kapni, akár törölheted is.


Ui.: Bocs az offért, de én ismerek egy f*sznövelő tablettát, ami működik is, nem úgy, mint ez a sz*r Max Pene. A neve My Hard Dick, és igazából nem tabletta, hanem nyeles drazsé formájában kapható. Szopogatni kell egy darabig, és akkor jön ki belőle a hatóanyag. Ha küldesz privátban magadról fényképet (egészalakos meztelen, ha lehet, merev pénisszel, már csak az állapotfelmérés végett), lehet, megkínállak vele. ;)

2011. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
urologus szerint kamuk a tabletták.
2012. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Janikaaa01 válasza:
Helló mindenkinek,akit érdekel a Max Pene! Személyesen kipróbáltam kiváncsiságból,egy dobozzal vettem,de az ég világon semmi hatása sincsen!Nagy kamú az egész!Ami nagyon jó potenciára az a GIN FIZZ nevű kapszula,növényi eredetű és kiválló!Semmilyen mellékhatása nincsen,ajánlom nyugodsz szivvel mindenkinek!Üdv. Jani...
2013. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!