Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Gyors szívverésre fázásra...

SOS! Gyors szívverésre fázásra remegésre ébredtem. Talán vércukor, de alacsony vagy magas? Esetleg mi más lehet?

Figyelt kérdés
Máskor is volt már ilyen, pl amikor előtte este káposztát ettem(?!). Ma viszonylag sok cukros ételt ettem. De honnan tudhatom ha nincs mérőm, hogy alacsony, vagy magas? a cukortól fel is ugorhatott és aztán le is eshetett ugye? Mindenképp egyek egy falat kenyeret?? Írjatok légyszi!!
2010. nov. 11. 02:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Van valamilyen betegseged, hogy erre gondolsz?
2010. nov. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az alacsony cukornak lehetnek ilyen tünetei: Hidegrázás, izzadás, szédülés, erős éhségérzet. De nem csak ennek a betegségnek a jelei ezek.

Érdemes orvoshoz menni vele, egy vérvétellel nem csak az akkori vércukrot tudják megmondani, hanem egy 1 hónapos "átlagot" is, és ebből kiderül ha baj van.

2010. nov. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pánikbeteg voltam/vagyok, de a pánikos roham nem egészen ilyen volt amikor volt. Most nem volt halálfélelem meg ilyesmi és a szívem kitartóan gyorsan vert. tavasszal stressztől magas volt a koleszterinem, a cukrom jó volt. Amúgy nem tudok semmiről, de mivel az elmúlt 2 hónapban 3x volt ilyen, nem tudom mire gondoljak.
2010. nov. 11. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!