Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses vércukor TÚL...

Terheléses vércukor TÚL ALACSONY EREDMÉNY? Aki hasonló "cipőben" jár légyszi ossza meg velem

Figyelt kérdés

Az első terhességemnél teljesen rendben volt. De most az éhgyomri volt 3,7, aztán a 120 perces pedig 3,5.

Mindkettő normál érték alatt....Ha valakinek volt ilyen, írja meg hogy volt e valami további teendő. Előre is köszönöm!


2009. szept. 17. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ilyen volt, 3,5 körül mind a kettő. Semmi gond nem volt terhesség alatt, se teendő. A dokim még örült is neki hogy ilyen jó lett. Üdv 10 hónapos kisfiú anyukája
2009. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A sógornőmnek a terhelés utáni 1.2 volt!!! Elötte 4.2. Ha nem látom a leletet el sem hittem volna. De nem volt semmi gondja, nem kellett kezelni, mivel nem volt rosszul.
2009. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne bármi teendő? Maximum a sok irigykedő elöli menekülés:) De most komolyan, semmi gond ezzel szerencsés vagy.
2009. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3,2 ről lett 3,5 az én eredményem. semmi gondom, nincs mit tenni, örülj neki.

Üdv!

2009. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:) Én is így gondolom, hogy nincs baj, csak előtte is voltak ilyen "rejtélyes" gondjaim, rosszuléteim. De nem tudtuk egyértelműen megcsípni az alacsony cukrot, mert nem mindig ilyen. És a pajzsmirigy is vérvételen (tsh-ból) nem volt kimutatható. De a tünetek mindig megvoltak. Hát szerintem majd a szülés után fogom megint végig járni ezt az utat :)

Mégegyszer köszönöm!

Jó babavárást/gyermeknevelést mindenkinek!

2009. szept. 18. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!