Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Alacsony vércukor szint? Mik...

Alacsony vércukor szint? Mik a tünetei és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Voltam vérvetelen, mert iszonyatosan fáj a fejem 2 hete, remegek, szédülök és hányingerem van, de sajnos nem kaptam meg a papirt rola, csak az orvosom mondta el nagy vonalakban, h alacsony a vercukor szint, a kalium és a vas. Nem nagyon, nincs gaz, csak egy picivel, nem is adott ra semmi gyogyszert. De a fejem tovabbra is fáj, szerintetek mit csinaljak? Azt olvastam, hogy a tüneteim utalhatnak az alacsony vercukor szintre, de miutan megettem két db. csokit, azutan is rettenetesen faj a homlokomnal. A vernyomasom rendben volt.
2010. febr. 23. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Alacsony vércukorszint állandóan, betegségként ritka vagy nem is létezik. Cukorbetegeknél inzulin-túladagolás, sok sport, esetleg alkoholfogyasztás eredménye. Nem tudom mik a tüneteid, de a fejed, homlokod nem ettől fáj az biztos.
2010. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kevés folyadékbevitel is okozhat fejfájást.
2010. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!