Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány naponta járjak szoláriumo...

Hány naponta járjak szoláriumozni?

Figyelt kérdés
állószoli 6 perces, úgy gondoltam pár napig folyamatosan elmegyek (kúraszerűen). már 2X voltam egymás utáni napon de kicsit piros estére a bőröm, lehet hogy minden más v. harmad nap kellene csak menni? fehérbőrű vagyok. szoli előtt kenjem magam valamivel? Bocsi de nem vagyok valami nagy szolis csak egy kis színt szeretnék már a "szürke hétköznapokba"
2009. jan. 10. 20:22
 1/3 anonim válasza:
53%

szerintem többet soha ne menjel 1masutáni napokon..káros..

Én amikor legelőszor voltam megtetszett,és gondoltam de jó majd minden nap eljövök 3percre és aztán szép barna leszek. De szerencsére egy nagyon rendes csaj fogadott és mindent elmondott részletesen:)

szóval:

1. szoli előtt vagy után soha ne kenj magadra semmit!! se krémet se semmit..nagyon károsítja a bőrődet

2. ha nemrég kezdél el szolizni szerintem 1 pár hétig 3percre menjél amíg megszokja a bőröd (én is így csináltam és mostmár 10,15 percekre is megyek, több mint fél éve járok )

Nekem ezek váltak be, remélem segítettem valamit!

puszii

2009. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
és kifelejtettem, én az elején 1 héten 2x mentem...utána 3 naponta :D ( a mai napig is )
2009. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A túlzásba vitt szolárium éppen annyira károsítja a bőr szerkezetét, mint a napsugárzás, bármit is írnak rá, hogy nincs uv stb. A bőr pedig "megjegyez" minden egyes leégést, amit valaha elszenvedett, ez összegyűlik, és ha egyetlen esettel is túllépi a számára megengedett mennyiséget, szörnyű betegséggel válaszolhat. Ha fehér bőrű vagy akkor különösen kell vigyáznod, hogy csak a minimális időt töltsd a napon vagy a szoláriumban, és nagyon vigyázz, soha ne égj le. (a bőrpír már leégés.) Úgy tudom, szoli utáni krémek vannak, nem lehet károsabb a használatuk, mint a szoli maga.
2009. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!