Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Arcüreggyulladás? Középfültő...

Arcüreggyulladás? Középfültő gyulladás? Mik a tünetei?

Figyelt kérdés

Már egy hete beteg vagyok. Kis náthával kezdődött, de három napja egyre csak rosszabbodik. Először a torkom fájt annyira, mint még soha (el is némultam). Aztán a fülemre süketültem meg: állandóan zúg, a saját szívdobbanásomat úgy hallom, mintha egy elefántcsorda trappolna. Most meg már a szemem is egyre jobban fáj. Pontosabban nem a szemem, hanem alatta és mögötte érzek egy erős fájdalmas nyomást...


Előrehajolni pedig egyáltalán nem tudok, mert azonnal úgy elkezd lüktetni a fejem, hogy legszívesebben letépném....


Még soha nem voltam ilyen beteg. Ez lehet az arcüreggyulladás?


2010. nov. 25. 06:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Még egy zavaró tünetet kihagytam: nagyon nyáladzok. Rengeteg nyálam termelődik, de lenyelni nem tudom, mert a torkom nagyon fáj, így folyamatosan egy csészébe kell köpködnöm :(((
2010. nov. 25. 06:51
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elmennél orvoshoz? Igy interneten keresztül nehéz egy diagnózis felállitani, lehet arcüreggyulladás is, de mindenképpen erös megfázás. (Egyébként középfül gyulladás van, fültömirigy-gyulladás is, de középfültö-gyulladás nincs.)
2010. nov. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az orvosnal lenne a helyed, s ezeket a tuneteket mar Neki kellene elmondani, hogy minnel elobb elkezdje a kezelest.

Eleg veszelyesek ezek a gyulladasok, foleg ha nem kezdodik el idoben a gyogykezelese.

2010. nov. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha lahajoláskor lüktető fájdalmat érzel, tuti arcüregyulladás. de mindenképpen kell orr-fül-gége

komplex kivizsgálás, mert csak úgy tudják célzottan kezelni.

ne időpontot kérj, hanem légy határozott, hogy Neked ma kell bejutnod orvoshoz.

jobbulást!

2010. nov. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos nincs orvosom, még nem jelentkeztem be senkihez, de ma keresek egyet.
2010. nov. 25. 09:20
 6/9 anonim ***** válasza:

ha van tajkártyád nem kell beutaló a orr-fül szakrenfdelésre.szakrendelőben a kartonozóban jelentkezel

és ne hagyd magad elküldeni, mondd, hogy nagyon fáj.

kötelesek ellátni.

2010. nov. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Voltam háziorvosnál és Laflocin-t kaptam. Ez egy antibiotikum, amit 5 napig kell szednem. Plussz orrcseppet és infrázást javasolt. Remélem rosszabb már nem lesz.


Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 25. 13:51
 8/9 anonim ***** válasza:

örülök, hogy eljutottál orvoshoz.

mielőbbi gyógyulást kívánok.

üdv.

2010. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meggyógyultam :)))
2010. nov. 29. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!