Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a gyomorszájam?

Mitől fájhat a gyomorszájam?

Figyelt kérdés
Ha fekszem és fel akarok ülni akkor fáj a gyomorszájamnál. A gyomorsavam is sok mert érzem,hogy jön fel és marja a nyelőcsövemet. Sokat szoktam idegeskedni és rendszertelenül eszem valamint kevés folyadékot is iszom. Ezektől fájhat? Vagy rákos vagyok? Nagyon félek. Tudom,hogy orvoshoz kell mennem de nagyon-nagyon félek. L/18
2010. dec. 12. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj ne legyél már hülye... Valószínűleg reflux, de nem fogok átmenni megnézni, menj el orvoshoz. Amúgy ha végigolvasnád a leírásod, te is tudnád mi bajod.
2010. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Refluxod van, háziorvos beutal a gasztroenterológiára, ott megtükröznek (nyugi, ki lehet bírni), kapsz gyógyszert és jobb lesz. Az ivóvizedet lúgosítsd szódabikarbónával, azt úgyis kitapasztalod, mekkora az a mennyiség, ami pont jó. És egy jótanács: az ágyad lábait a fej felőli oldalon 5-6 centivel emeld meg (fadarab vagy könyvek, stb). Ez tutira bevált nálam is.
2010. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
próbálj meg bevenni valami savlekötő tablettát, pl a nilacid vagy rennie ... ha nem szünik akkor orvos, de biztos semmi komoly...
2011. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rennie-t szoktam bevenni. Nagyon jó.
2011. jan. 11. 21:32
 5/5 A kérdező kommentje:

Na ma megtükröztek.

Hát mit ne mondjak...nagyon rossz volt.

Nem kaptam levegőt.

2011. jan. 26. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!