Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Székletpuhító kaják?

Székletpuhító kaják?

Figyelt kérdés
aranyerem van,és elnézést a megfogalmazásért,de a székletem teljesen olyan mint a kő...tudnátok olyat írni,amitől puhulna,de közbe ne menne tőle a hasam,mer az is megy ráadásul?
2010. dec. 13. 19:51
 1/4 anonim válasza:
Rostos kaják, paradicsom, aszalt szilva, befőttek stb. Kamilla tea, de csak 5 percig áztatva! mert amugy megfosat mint állat.
2010. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zöld tea,narancs juice,ezek mint mértékkel.engem egy liter juice van h meghajt szóval ezért jobb ha azért annyit nem iszol.Amúgy a mák is sokmindenkit meghajt,jbban mondva nemhasmenés szerüen csak lazább lesz a széklet.Amúgy segithet egy probiotikum is mondjuk normaflore ami ha hasmasod van kicsit fog rajta ha meg kemény akkor lazit azaz normáliszálja a dolgokat.Fontos a rostokban gazdag ételek bevitele, a sok gyümölcs és zöldség fogyasztása. Emellett figyelni kell a megfelelő mennyiségű folyadék bevitelére is. Emellett a rendszeres testmozgás is segíthet a panaszok csökkentésében.
2010. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták zöldség, gyümölcs, sok folyadék. Én javasolnám még a zabpelyhet is, nekem segített! A legolcsóbb az Aldiban, 159 Ft egy félkilós csomag.
2010. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Napi 2-3ezer mg C-vitamin lazitja a székletet. Egyébként szerintem irritábilis bélszindrómád van, ha egyszer kemény, egysze folyós. A probiotikumot rendszeresen szedd, és szedhetnél nagydózisu multivitamint, hogy rendeződjön az immunrendszered.
2010. dec. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!