Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem úgy magam, mint...

Miért érzem úgy magam, mint aki megfullad? (---. --. --. --túlrövid)

Figyelt kérdés
Szóval, ha valamitől pl: megilyedek, akkor nem veszek levegőt.. ha meg igen, akkor is úgy érzem mintha nem ... meg ha felidegesítem magam, akkor is ..úgy érzem nem kapok lvegeőt. ha roszab jegyet kapok is. szóval, ha valami felidegesít, megijedek.. ma pl jöttem ki a fürdőből, és elfutott elöttem a kutyám, megijdetem, és úgy éreztem, hogy nem kapok,levegőt, és szédültem. De ez csak itthon. Táborban, iksolában nem... nem értem. Lehet köze a szüleim rossz kapcsolatának? Sokszor azon stresszelek, hogy lehet elválnak.
2010. dec. 14. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ijedős vagy, a sokkhatás miatt légszomjad lesz. próbálj meg nyugodtabban élni.
2010. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menny dokihoz. szívelégtelenség vagy tüdőpestis vagy szimplán fosol mint állat :/
2010. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igy van ez a stressztol van. Eloszor is ne foglalkozz a szuleid eletevel, tudom, hogy nem egyszeru, de megkell ertened azt, hogy ez az O eletuk!

Te foglalkozz a Te eleteddel, tehat a tanulassal es talald meg a hobbidat, s menj el tarsasagba, biztosan vannak barataid, Akikekkel lehetne kozos programot csinalni.

Tehat elj spontan, s ugy, hogy nem foglalkozol a felnottek dolgaval. Ha netan vita is van otthon, akkor talan tudnal beszelni a szuleiddel, hogy csendesebben rendezzek ezt le, ugy, hogy Te ne vegyel reszt abban, hogy fultanuja legyel a vitajuknak pl. Hivatkozz arra, mint amit itt is leirtal.

Kezdjel el fogyasztani nyugtato teat, lehet kapni Nyugtatotea kevereket, de a kamillateanak is van nyugtato hatasa, de feltetlen elkell kezdeni ennek a kezeleset.

Tehat megkell szuntetni az idegeskedest, tanulj meg rexalni, amikor nem gondolsz a napi gondokra, es semmire.

Kezdjel el rendszeresen mozogni, pl. elmehetsz setalni, amikor csak a termeszetre figyelsz, s arra gondolsz, igy tokeletesen letudod nyugtatni az elmedet pl. Aztan mozogj rendszeresen.

Ez a jelenlegi tuneted az asztmanak a tunete, es a lelkifaradsagod okozza ezt.

2010. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ilyen nekem is volt aszthiszem tavaly februárban.

én nekem persze nem voltak igy a szüleim (a sulival volt gond) szóval paráztam hogy most milesz juj milesz (3 ból huztak volna..) aztán az segitett át hogy hallgattam Bob Marley-t megtaláltam a legjobb barátomat és a barátnőmet akivel azóta is eggyüt vagyok szóval ,menny ki a levegőre hallgas valami zenét amit szeretsz az most inkább valami lágy legyen(pl ezt : http://www.youtube.com/watch?v=EqUewjVWalI&feature=related) aztán sétálj beszélj barátokkal . és ha van rá lehetőséged szerezz pasit. sokkal jobb lesz hidd el . ha cigizel akkor azt is szivhatsz de csak mértékkel.

2010. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
12 vagyok
2010. dec. 15. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!