Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? (kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? (kérdésed tulrövid. )

Figyelt kérdés

Barátommal 4 hónapja vagyok együtt.Már lefeküdtünk,és nem értem hogy miért van az hogy ha átmegyek hozzá hétvégente(csak hétvégén tudunk találkozni a szüleim miatt,mert ök ellenzik azt hogy barátom legyen,így elég kevés időt tudunk együtt tölteni,és azt is csak úgy hogy itthon kamuzok valamit)akkor nincs semmi..ez az utobbi 2 hónapban van így,és nem értem hogy miért:(multkor azért nem volt semmi mert megkértem hogy

csináljuk másik pozba,mert én nem tudok elmenni hogy fleül vagyok mert ez már unalmas..ö nem akarta más pozba

csinálni igy nem volt semmi,a legutobbi indoka az volt hogy fáradt és hogy nincs ohzzá kedve..(este értünk haza 11körül de az még nem olyan késő sztem)és egyszerüen nem értem hogy miért van ez,az lenne szerintem a normális

mivel kevés idöt tudunkegyütt tölteni hogy legalább 1szer lefekszünk egymással de nem..:\ és igazából ezen még ugy nem igazán akadnák ki,vagyis zavarde amikor szerdán egésznap nem keresett,nem hivott vissza,(pedig nem egyszer hivtam)na akkor elegem lett..igazábólnem tudom hogy mit kéne tennem,többen mondták hogy kikellett volna dobnom már régebben amikor multkor elég jól neten elbeszélgetettaz egyik 'barátnőmmel'(vagyis a barátnőm irogatott neki oylanokat és ö meg nem álitotta le) persze megbeszéltük a dolgot,a jelszavát is meg adta hogy felléphetek bármikor ha gondolom.A dolgokat mindenképp megszeretném vele beszélni,csak nem tudom milyen irányu legyen a beszélgetés,hogy eleve ugy menjek oda hogy kidobom,vagy megbeszélni a dolgokat.Ö volt az első akivel lefeküdtem és nemtudom..nem akarom elvesziteni de a dolgok meg nem mehetnek igy tovább..attól félek hogy ez csak átmegyek aztán alszunk egyet dolog rámegy akapcsolatunkra és átalakul barátsággá..:\(ja amugy ő24 éves és 17 vagyok)


2011. okt. 29. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos megunt már, mert az valószínü, hogy csak szórakozásra kellettél neki... Minek kezdesz 7 évvel idösebbel? Szüleidnek igaza van, hogy nem akarnak a közelébe engedni..
2011. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy megunt volna,mert velem tervezget,akar venni egy nagyobb ágyat,hogy jobban elférjünk,meg már a szüleinek is bemutatott,és 2 hete józanul is táncolt velem,ami nagy szó,mert ő csak úgy táncol ha iszik,és most egy kortyot se ivott
2011. okt. 29. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Na a 4hónapos kapcsolatod a végét járja,ha már ilyen hamar kibukott a szex.


Fiatal vagy még ehhez.Bocs de a srácot is minősíti,hogy 24 évesen összeszedett egy 17 évest....

2011. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!