Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy kell helyesen használni?...

Hogy kell helyesen használni? /aranyér ügy/

Figyelt kérdés
kicsit összetett a kérdés:szóval,aranyerem van életemben először,és először kéne erre a célra kúpot feltennem.csakhogy én annyira béna vagyok,mert félek hogy beleejtem a wc-be a kúpt,és azt se tudom hogy kell felhelyezni:csak simán felnyomni vagy ujjal is rá kell segíteni?a másik hogy miután felhelyeztem,utána milyen hatásra számíthatok?
2010. dec. 16. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Legjobb ha bekened vazelinnel a kúpot, úgy könnyen felcsúszik, de kicsit rá kell segíteni, hogy feljebb menjen.
2010. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.Én nem aranyérre hanem másra használok kúpot,de a lényeg ugyanaz.Nem a vécén dugom fel magamnak hanem az ágyban,így nincs amibe beleessen.A másik meg hogy feltolod magadnak a leghosszabb ujaddal,de jó mélyen mert különben kicsúszik.Ha sikeresen áttoltad azon az izmos szorító gyűrün akkor utána már nem fog kicsúszni.

Milyen hatásra számíthatsz?

Hát a puki kicsit szaftos lesz meg lehet bugyborékolni is fog.Meg könnyebben is csúszik ki minden.

Remélem kielégítő volt a válaszom :)

2010. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
uh....hát ez nem hangzik jól :D de muszáj a WC-n mert menstruálok is >.<
2010. dec. 16. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi de azt elfelejtettem írni hogy a hátsó lukba dugd ne az elsőbe.Remélem ez azért logikus volt :)
2010. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!