Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a leghatásosabb vény...

Melyik a leghatásosabb vény nélkül kapható altató? Már egy hete nem tudok aludni, de még csak elaludni sem, csak félálomban forgolódok, már minden bajom van.

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
igyál mákteát
2010. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

herbália, aztán ott adnak valami jóféle teát, amitől elalszol.

de legjobb ha elintézed a téged gyötrő kérdést v problémát és már tudsz is aludni. vagy időjárás változás van.

2010. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nyugtató teakeverék(dm-ben patikában tuti kapsz)


[link]

2010. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem is tudom milyen probléma lehet a dolog hátterében....Ami biztos,hogy most már minden nap azon görcsölök,hogy megint nem fogok tudni elaludni. :(

A teakeverékek tényleg jók?Próbáltátok már?És az ízük nagyon borzalmas?

2010. dec. 29. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Rokonom probálta és ettöl hamar kidölt de az volt benne a jo hogy reggel rendesen felkelt,teljesen kipihenve.Szóval könnyebben elalszol töle még se leszel reggel olyan mint a mosott...!Biztos ihato ha egy pasi meg tudta inni:)
2010. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne görcsölj azon, h nem tudsz elaludni, mert a végén már ettől nem alszol :D


hunyd le a szemed és lassan kezd el 100-tól visszafelé számolni, úgy, hogy elképzeled a számokat, amint azok közelednek feléd, és egyre nagyobbak, majd elmész köztük.

én ezt sötét háttérrel szoktam elképzelni, szürke számokkal, mert a világos, élénk színek felkeltenek.

szeretem, amikor elegyek köztük. ez egy kicsit furán hangzik, de elmagyarázom :)

amikor pl a 9-esnél tartok, akkor a hurokban vagy a körben állok, és a szám elhúz felettem, ami hatalmas, és némi hangot is ad a szele :)

nekem ez a módszer nagyon bevállt, 70-nél tovább még sose jutottam :D


Sok sikert!

2010. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia! en is evvel a gonddal kuzdok hogy nem tudok aludni es teljesen tanacstalan vagyok. sikerult neked valami teaval vagy hasonloval alomba ringatni magad??
2011. jan. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!