Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért csak akkor tudok aludni...

Miért csak akkor tudok aludni amikor halkan megy a TV?

Figyelt kérdés

Ha síri csend van,képtelen vagyok elaludni vagy alszok 2órát,megébredek és nemtudok visszafeküdni...

Miért van ez??

TV-vel zökkenőmentesen akár 10órát is...


2011. nov. 1. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy ideig én is így voltam vele, de hála istennek leszoktam róla.


Szerintem azért lehet, mert ha síri cseng van, akkor minden apró zajra felfigyelsz és fel is kelsz rá. Amikor a tv megy, hozzászoksz a monoton zajhoz, így az apróbbakra nem reagálsz (mivel nem is hallod).

2011. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez csak egy rossz beidegződés, ráadásul káros is.

A mechanizmusát jól jellemezte az első válaszoló, ám ez azt eredményezi, hogy nem kielégítő minőségű az alvásod. Van egy homeopátiás szer, a helyedben kipróbálnám. Enyhe nyugtató és altató, ami kisgyerekeknek, terheseknek, gépjárművezetőknek is adható, teljesen ártalmatlan.

A betegtájékoztatóban szereplő ajánlás helyett, csak az elalvás előtti kettőt vedd be, ahogy írja. Szedjél végig egy dobozzal, azután egy másikat, de már csak egyesével. Ez egy kúra, ekkor állj le, hogy tudd, elérted-e a kívánt hatást, vagyis kell-e még az "alapzaj".

[link]

2011. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Állitsd be a TV-t úgy,hogy 30 perc múlva kapcsoljon ki!
2012. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!