Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kihez forduljak egy lassan...

Kihez forduljak egy lassan négy éve tartó alvászavar miatt?

Figyelt kérdés
Lassan már négy éve,hogy elkezdődött,eleinte csak egy órával tolódott ki az elalvás,de mostanra már odáig fajult,hogy 9kor lefekszem aludni,és hajnali 2,3,4 óráig vergődök,és 6kor kelnem kell suli miatt.14 évesen rendszeres fejfájással elmentem neurológushoz,ő felírt Teperin nevű antidepresszánst,amit pár hét múlva abbahagytam levertség és láz miatt.azóta szenvedek az álmatlansággal,nem iszom,koffeines italt.A szervezetem még mindig nemtudott hozzászokni ehhez az állapothoz,és az iskolában sem tudok rendesen odafigyelni órákon,megbuktam matekból,ami szintén,elég durván frusztrált.Körübelül 5 hónapja,a hangulatom is elkezdett egyre jobban ingadozni,régi problémákat,mindig elraktam a fiókba,és ez mára már odáig fajult,hogy napiszinten levert és ideges vagyok,szinte minden apró dolog miatt,amit a családom vét ellenem,bezárkózva a szobámban sírok,és nem látom az élet értelmét.Régebben egy Roppantmód optimista és magabiztos ember voltam,de ez mára már csak másoknak mutatott álca lett.Kezdek egyre leljebb csúszni.És úgyérzem ennek is köze van az alvászavarhoz,kihez forduljak legelőször segítségért.Egy 18 éves elkeseredett lány.
2011. jan. 3. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elmennék pszichiáterhez. Édesanyám már évek óta nem tud aludni, ráment az egészsége, Kimerült a szíve, az immunrendszere ez miatt legyengült. És most hálát ad az égnek, végre sikerült olyan pszichiátert keríteni, aki segített egy fajta gyógyszerrel. Azóta sokkal jobban érzi magát, kipihent és ez meglátszik az egész lényén, az arca ki van símulva, és sokkal jobb a közérzete is.
2011. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sport+pszihiáter. Fáradj el a friss levegőn, utána meleg zuhany, és tuti fogsz tudni aludni.
2011. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sportoltam elég sokat,az sem segít,nem a testi fáradtságról van szó,lefekszem az ágyba és kipattan a szemem,és pörög az agyam.
2011. jan. 4. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!