Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavar, szeretnék aludni!...

Alvászavar, szeretnék aludni! SÜRGŐS?

Figyelt kérdés
Tegnap este se tudtam elaludni pedig 2db Valeriána gyógyszert is bevettem, annyira nyugtalan vagyok és félek, nem merek aludni így lemegyek anyához aludni, de szeretnék már egyedül aludni, nem most először nem tudok aludni világ életembe nem tudtam, de ahhoz is van köze hogy 10 évesen láttam egy horrort és azóta nem tudom kitörölni az emlékezetemből a filmet (ez a kör), Pedig én nem félek a horrortól a fűrész mind a 7 részét egyedül néztem meg itthon....13/L
2011. aug. 28. 12:55
 1/2 anonim válasza:

Ne nézz horrort ennyi évesen! Ráér még az!!

lefekvés előtt igyál egy kávés pohár cukros tejet, szerintem az a legjobb.Vagy kakaót. Hallgass halk zenét...

Ha egyik sem jó, akkor menj orvoshoz!

2011. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pszichiáter,de azonnal.

Ha ilyen tartósak a tüneteid és tisztában vagy a kiváltó okkal is /jelen esetben a horror/, az azt jelenti hogy mihamarabb megoldást kell találni ennek leküzdésére.

Gyógyulj meg! :))

2011. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!