Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az utóbbi időben elég furcsán...

Az utóbbi időben elég furcsán érzem magam. Nem találom a helyem nem tervezek, nem érdekel semmi. Állandóan csak a párommal lennék. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Mellette nyugodt vagyok. Ha nincs velem feszültséget érzek, nehéz levegőt venni. Társaságban nem érzem jól magam, a szüleimmel testvéreimmel sem. Pedig soha nem volt rossz a kapcsolatunk. Mitől lehet? nagyon jó a kapcsolatunk a párommal is. pláne az utóbbi időben, és elég sokat vagyunk eggyütt, minden este nálunk alszik (már hónapok óta).Havonta egyszer elmegyünk moziba, vacsizni stb. Nincs semmi ami miatt stresszelnem kellene, mégis állandóan görcsbe van a gyomrom! Írjatok! Köszi
2008. jan. 21. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet hogy már annyira függsz tőle érzelmileg, hogy fizikailag is érzed? (ha így van, próbálj rajta elgondolkodni, miért lehet ez, mit ad neked lelkileg ami nélkül képtelen vagy lélegezni ilyen szinten! Ez nem egészséges nemcsak fizikailag.)
2008. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Igaza van az előttem szólónak! És vigyázz, nehogy leépítsd minden kapcsolatodat, mert a végén nagyon fogod bánni! És hiába lesz ott a párod, ha senki más nem lesz rajta kívül. Mindenkinek szüksége van társas együttlétre.
2008. jan. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
91%

Igazat adok az előttem szólóknak!

Hasonló cipőben jártam, járok de nekem már nincs visszaút!

Olyan kapcsolatban vagyok amiből már kilépnék de nem tudok!

Már senkim nem maradt csak Ő!

VIGYÁZZ EZ NEM NORMÁLIS DOLOG LÉPJ AMIG LEHET!

2008. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem kicsit pánik jellegű a dolog. Nem lehet, hogy pánikbeteg lettél? Egyedül nem okoz gondot a közlekedés, ügyek intézése, stb.?
2008. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemlehet hogy kezdesz depressziós lenni?Okozhatja a régóta fennálló fényhiány /napfény/ is.Próbáld meg a napsütéses időszakban minél többet a szabadban lenni,és otthon is a legtöbb fényt használni.Ha nem segít,fordulj orvoshoz,mert betegség lehet belőle.
2008. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy keményen függsz a párodtól. Tinédzser koromban nekem is volt egy fiú az életemben, aki 5 éven keresztül terrorizált, nagyon tőle függtem, és sorra építettem le a kapcsolataimat. Szerencsére jött a NAGY Ő, és pillanatok alatt felismertem a szitut, szakítottam az előzővel, és szépen lassan minden visszaállt az eredeti kerékvágásba. Még soha nem volt ilyen jó a kapcsolatom a szüleimmel, barátaimmal. Kinyílt a világ számomra!

Bár a másik oldala: keményen harcolnunk kellett ezért a kapcsolatért, és közben diagnosztizált pánikbeteg lettem. Eleinte gyógyszereztek, DE AZ SEMMIT NEM ÉR! Már régen nem hiszek ezekben a dolgokban. Minden fejben dől el! Ha ott nincs rend, az egész életedben nincs rend. Gondoldd át, ér neked annyit ez a kapcsolat, hogy érte magad körül mindent felégess?

2008. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!