Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáradékony vagyok...

Nagyon fáradékony vagyok lehet hogy cukorbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Sokat vagyok mostanában álmos érzem magam fáradtnak, nem mondhatom hogy nem pihenem ki magam és mostanában nem is dolgoztam keményen, lehet hogy lement a vércukrom, nem foglalkoztam cukorbetegséggel soha. Sose volt ezzel kapcsolatban bajom. Vagy lehet hogy stressz az oka?
2011. jan. 5. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én cukorbetegség helyett inkább magnézium hiányra gyanakodnék.

Egyél több vitamint, zöldséget, gyümölcsöt, és szedjél vmilyen vitaminos tablettát.

2011. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vashiány is okozhat fáradékonyságot!
2011. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A cukorbetegség megnövekedett szomjúságérzettel, gyakori vizelési ingerrel, viszketésekkel, bőrpanaszokkal jár. A fáradtság inkább valamilyen hiánybetegség lehet, ami így télen tipikus, vagy lehet a stressz is, igen, de táplálékkiegészítők szedésével azon is javíthatsz.
2011. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A cukorbetegség tünete ugyan lehet fáradtság, de ha más tüneted nincs (sok ivás, sok pisilés, nagy étvágy mellett fogyás), akkor nem valószínű hogy amiatt van. Elsősorban én valami vitaminhiányra, várszegénységre vagy a stresszre gyanakodnék. Ha aggódsz, csináltass egy vérvételt, abból kiderül sok minden, többek közt az is, ha cukorbeteg vagy.
2011. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!