Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Ivásra még...

Mi lehet ez? Ivásra még szomjasabb?

Figyelt kérdés

Ha iszom, egyre szomjasabb leszek. Pl. többször érzem, hogy kicsit szomjas vagyok, iszom egy pohár vizet és még jobban szomjas leszek, hiába iszom meg egy litert, csak tele lesz a hasam. Így sokszor van az, hogy szomjas vagyok, de nem iszom.

De pl. tegnap este nagyon szomjas voltam, ittam 1 l vizet, pisiltem utána lefekvésig 2szer, aztán az ágyban egy kicsit szomjas voltam, meg később kicsit pisilni kellett, de nem nagyon és elaludtam. Aztán reggel felébredtem, és semmi bajom se volt, se szomjúság, se pisilés.

Majd délelőtt még párszor szomjas lettem, aztán délután megjelent a számban egy ilyen fura rossz szájíz, ami nem múlt el, pedig szopogattam rágót. Aztán ettem, és elmúlt.

És most megint az volt, hogy kicsit szomjas voltam, ittam egy pohár vizet, és még szomjasabb lettem!! Mitől lehet ez?

Alapjáraton nagyon keveset iszom, ez most pár napja van így. Ja és mindig vizet iszom, legfeljebb reggel egy teát, semmi üdítőt.


2011. jan. 5. 19:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az inzulin egy hormon, ami az anyagcserédet szabályozza és a szervezet sejtjei csak inzulin jelenlétében képesek felvenni a vérből a glükózt. Ezért veszélyes a cukorbetegség. Na!
2011. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Anyum is cukorbeteg és nem fogyott. Hál Istennek pedig szeretne. Hidd el tudom miről beszélek. Kanyec is lehet a vége, ha xarsz rá. Részemről befejeztem a fejtágítást :)
2011. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!