Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ideges vagyok vagy negyon...

Ha ideges vagyok vagy negyon izgulok elkezd fájni a hsama és mintha csak egyre szomjasabb lennék, nagy ritákn hányinger is rám jön, miért van ez? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Aznapi nagydolgomat végezve általában viszonylag híg székletet képzek, bár ez nem mindennapos, mégis betudható annak hogy nem fogyazstok elég rostot. Mennyek vele orvoshoz vagy kikurálható otthon is a dolog? Segítségeteket köszönöm!
2010. szept. 1. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
mármint mire is vagy kíváncsi? amit írtál az az idegesség velejárója, nem értem mit szeretnél tudni.
2010. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos igen, de voltam már idegesebb és izgatottab is, még se volt ilyen problémám. Szóval olyan dolgoknál jelentkezik a dolog, amiknél fele annyira se megy fel a pumpa. 1-2 éve figyeltem meg ezt a dolgot, azelőtt semmi hasonló nem jelentkezett. ez csak úgy előjöhet az embernél?
2010. szept. 1. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!