Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindenkinek nehéz a reggeli...

Mindenkinek nehéz a reggeli felkelés?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon és minden reggel egy szenvedés felkelni, pedig 8-10 órát alszom és mégis. Miért van ez? Mert elvileg kipihent vagyok. Mit lehet tenni, hogy az ember kipattanjon az ágyból? Létezik egyáltalán ilyen ember?
2009. jan. 30. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Igen, szinte mindenki így van ezzel. De ez nem tart sokáig, kb. 5-15 perc alatt kinn vagy a krízisből!

-illéspityu-

2009. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Pont az a baj, hogy sokat alszol...Aludj kevesebbett 9-8 órát és ha pont eltalálod, akkor csak kipattansz az ágyból.
2009. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általában mindig kipattanok az ágyból:D De Ezen a héten valahogy elég nehézkes volt! Egyébként nem tudom, hogy csinálom. Kb 7-8 órát alszom...
2009. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Típus kérdése is lehet, de azért 8-10 óra alatt elvileg ki kellene pihenned magad.

Gondold át az életedet, mennyit dolgozol, mennyit mozogsz nap közben, de például tele hassal sem pihentető az alvás. Az is lehet gond, ha nem elég kényelmes a fekhelyed, és nem pihentető az alvásod. Olyankor hiába vagy ágyban x órát, ha csak a töredékét töltöd valódi alvással. Aztán a horkolás is okozhat ilyesmit. Aki horkol, az nem alszik elég mélyen, megint csak nincs meg a megfelelő pihenés.

Ha ezek közül semmi nem illik rád, akkor érdemes lenne megnézetned a pajzsmirigy hormonjaidat, nincs-e egy kis alulműködése, mert akár az is csinálhat ilyen tüneteket.

Vannak pacsirta tipusú emberek, akiknek hajnalban kipattan a szemük, és ugranak is. Sajnos nem tartozom közéjük én sem :-)

2009. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Hajaj, nekem nagyon. Kb a suliban térek magamhoz, tömegközlekedésen még teljes kóma vagyok:D
2009. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Alacsony vérnyomás is okozhatja. Nekem az segít, ha még az ágyban nyújtózkodok,tornázok egy kicsit , olyat, amit az ágy is elbír (gerinccsavarás, biciklizés...)
2009. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nálam is ez van lényegében a nnyi hogy kelj fel reggelizz meg és akkor már kezdesz feflébredni aztán fogat mosol blablabla egy picit nyújtózkodsz azt menj(én bicóval megyek ott térek tényleg magamhoz)
2009. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!