Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy érzi magát 34 hetesen?...

Ki hogy érzi magát 34 hetesen? Én még hálaistennek elég jól. Jókat alszom csak a reggeli felkelés gyötrelmes. A derekam a csípőm szét akar szakadni. Ez minden reggel így indul.

Figyelt kérdés
keményedni is akkor szoktam ha keveset pihenek.
2009. febr. 20. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes vagyok, rengeteget tudok aludni, akár este 8-tól, reggel 8-ig is! Pláne ha hagy a kismanóm, mert néha felébreszt! Én is szoktam keményedni a keveset pihenek, ilyenkor mindig megijedek és irány az ágy!!!!
2009. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is 34hetesek vagyunk,és amiket leírtál minde megvan nekem is.Nekem inkább a lelki dolgok jönnek ki most,tudod a közeledés ahhoz,hogy felelőséggel fogok tartozni a kicsiért stb...Meg,hogy jó anya leszek-e stb...,de csak jó lesz minden és fölöslegesen aggódok.
2009. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nálam is megvan,mármint az aggódás. Néha úgy érzem,hogy nem vagyok felkészült rá még. Jó anya leszek e meg stb. Ne félj minden rendben lesz, ez természetes.
2009. febr. 20. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy köszi!Te dolgozol még?Mivel töltöd minden napjaidat.Én egy jó ideje nem dolgozom és nagyon már semmi dolgom nincs mert minden kész van,lehet ezért is jön már az aggódás.Csak olyan pad helyzet a tested nem bírja a terhet de közbe még valahogy úgy tennék-vennék,de mindent olyat amit most nem lehet.
2009. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!