Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reggel felkelés után kell...

Reggel felkelés után kell fogat mosni? Vagy reggeli után fél órával? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli után, hogy ne maradjon egész délelőtt, vagy egész nap ételmaradék a szádban.
2011. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mandula11 ***** válasza:
72%
Az is elég, ha megeszel egy almát utána.
2011. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli után kell fogat mosni.Az alma csak a rágófelszíneket tisztítja és azt se túl jól...a fogak oldalfelszínén a lepedék ugyanúgy ott marad. Csak egy rossz tévhit, hogy az alma tisztítja a fogakat, ráadásul mivel a pH-ja is elég savas, még nem is tesz jót a zománcnak.
2011. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mandula11 ***** válasza:
Kérdezz meg akkor egy fogorvost légyszíves.
2011. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
fogorvostanhallgato vagyok es koszonom hallottam eleg fogorvosnak a velemnyet a dologrol...
2011. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mandula11 ***** válasza:
20%
na persze, fogorvostanhallgató vagy. Én meg szívsebész.
2011. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ha nem kell menjek sehova akkor csak reggeli után mosok fogat. Persze ha el kell menjek akkor mosok, azért mégse bűzölögjön a szám.

Őszintén lexarom, a fogorvosok meg az fogorvostanhallgatók véleményét, mert ahányan vannak annyit mondanak. Hiába szövegelnek a sok fogmosásról, mivel a súrolás is rontja a zománcot. A másik érdekes dolog, hogy ezelőtt tíz évvel az emberek napi 1-2x mostak fogat, most már szájvíz meg nyelvtisztító cuccok vannak. Bárki okos mondjon bármit, meg vagyok győződve, hogy csak az embertől akarják a pénzt kicsalni. Tőlem is kicsalták egy párszor de semmi pozitív változást nem mutattak.

2011. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
jaah és ha valaki orvostanhallgató attól még nincs amiért tegye itt az észt. Láttam olyan mérnök palántát aki nem tudott közös nevezőre hozni sem. Akkor most ő is menjen okoskodni a tudományok témakörbe?
2011. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
miert hazudnek arrol, hogy mi vagyok? Perszw te Mandula, aki nem ezt tanulod evek ota, nem toltesz napi tobb mint 8 orat fogorvosok koreben mikozben betegeken dolgozol biztos jobban tudod...
2011. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mandula11 ***** válasza:
A nővérem fogorvos, úgyhogy töltök elég időt fogorvosok közt.
2011. jan. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!