Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülés mitől lehet?

Szédülés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szédülős fajta, de pár napja gyakran rámjön, többször enyhe szédülést érzek. Van hogy akkor ha felállok, vagy csak úgy simán, pl. mozgólépcsőn. A vérnyomásom normális, most mértem meg, de ha felállok és mozgok kicsit, szédülök. 15 vagyok, nem dohányzom, szóval amiatt nem lehet.

Mitől lehet ez?


2011. jan. 11. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
én pánikbeteg vagyok, és ugyanígy szédelgek. esetleg nincsenek ilyesmi tüneteid még? 20/L
2011. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem nyakcsigolya kopásom van,a fejfájást és a szédülést is ezzel magyarázzák....
2011. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
lehet h összeszedtél vmi bajit és ezek a kezdeti jelei. pl.: megfáztál. ha náthás vagyok sokszor fáj a fejem + szédülök..
2011. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is ez a problémám már egy hónapja... elég sűrűn szédülök és nemtudom mi lehet a gond..:S
2011. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!