Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet pajzsmirigy túlműködésem...

Lehet pajzsmirigy túlműködésem, ha elég sok tünetet produkálok, de az 1 hónappal ezelőtti labor nem mutatott eltérést?

Figyelt kérdés
Most nyaki panaszaim vannak,és 167 cm-hez,most csak 46kg vagyok,iszonyú fáradt,amit a vashiánnyal magyaráznak!
2011. jan. 11. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Magyarázhatják is vashiánnyal, az én párom kis híján belehalt. És pontosan ilyen tüneteket produkál. A pajzsmirigy túlműködés erős szívdobogást, és ilyesmiket produkál... ha az lenne a bajod, azt észrevennéd
2011. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, én 43 kg-ra fogytam le, de ha a labor nem mutatott eltérést, lehet inkább gasztroenterológia irányba is kéne nézelődni. A nyakad körfogatát méregetheted hetente, ha nő, akkor újabb labor.
2011. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
van erős szívdobogás,hideg kéz-láb,nyaki panaszok,sokszor van hasmenésem,fulladok,fogytam,sokat remegek,fáradt vagyok,alig bírok felkelni,pedig sokat alszom...háziorvosom elintézett azzal,hogy ez pánikbetegség szerinte.....szóval már unom....magánorvosra nem telik jelenleg....
2011. jan. 11. 19:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológushoz ott foglalkoznak a pajzsmirigybetegséggel. Ha pedig vashiányod van annak látszódnia kellene a laborodon. Ha tényleg pánik beteg lennél, ami nem kizárt attól mert te nem érzed úgy azt is ki kellene vizsgálni. Ezt mind lehet társadalombiztosításra, nem kell magán dokihoz menni.
2011. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Inkább annak örülj h. nincs pajzsmirigy túlműködésed. Ha lenne akkor azt észrevennéd hidd el. Ne is akarj magadnak ilyet, mert azt csak műtéttel lehet kezelni h. kiszedik a pajzsmirigyed.

Amik mik voltak a labor paraméteri? Írd már be pls


T3:

T4:

THS:

ezeket írd be h. mennyi az élrtéke

2011. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak a TSh-t nézték,a doki mindent kért,de csak ezt csinálták meg,mert ez normális lett,a többit nem végezték el....
2011. jan. 14. 11:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi a TSH értéked?
2011. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem pajzsmirigy túlműködésem volt

utálatos egy dolog, állandóan depis voltam, fáradékony, magas volt a pulzusom, izzadtam, mint állat

MENNYI A TSH-d?

2011. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is hasonlóak a tüneteim, de velem sem különösebben foglalkoznak....nekem AU. Tyreoditist állapított meg 2 endorkinologus is de gyogyit nem adtak, csak majd néha ellenőrizni kell, közben meg szarul vagyok, de hiába mondom, nem foglalkoznak vele...háziorvos lekakál, gasztroentelogógus szerint nem a gyomrom, neurológus meg egy kis beszélgetés után xanaxal kínálgatott....mi mást is tudna...vicc az orvoslás, akár én is vehetnék egy fehér köpenyt (2000.-Ft), kivérelnék egy odut (havi 40.000.-), és hirdetést adnék fel (havi 30.000.-Ft), hogy mekkora neurológus vagyok...ha jön valaki akkor 15 percért legombolok 15.000.-et és kap valami placebot...mást úgysem csinálnak.....tiszta vicc....
2011. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én azóta kicsit jobban vagyok,de inkább elmegyek egy természetgyógyászhoz,vagy egy kínai orvoshoz,ezerszer nagyobb a tudásuk:)
2011. jan. 25. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!